Neohodnoceno

Wands of Horus QUARTZ ** celá sada

Střednězrnný QUARTZ "Wands of Horus" je přechodným nástrojem mezi hůlkami s jemnozrnným a hůlkami s velkozrnnou křemennou výplní.

Skladem
Kód: 49
8 245 Kč
Kategorie: Produkty
"Wands of Horus" QUARTZ s krystaly střední velikosti zrna jsou typem hůlek určených pro osoby s relativně slabým energetickým a cévním systémem. Jejich účinek na tyto systémy – stále jemný, ale intenzivnější než u „Horových hůlek“ s jemnozrnnou krystalickou náplní – má tendenci posilovat zdraví po infarktech a mrtvicích. Navíc je to preventivní nástroj pro všechny, kteří mají latentní problémy související s jejich cévním systémem.
 
Jejich účinek na tyto systémy – stále jemný, ale intenzivnější než u „Horových hůlek“ s jemnozrnnou krystalickou náplní – má tendenci posilovat zdraví po infarktech a mrtvicích. V podstatě „Horovy hůlky“ se střednězrnnými krystaly působí jako prostředek, který pomáhá organismu k obnově sil po závažných cévních problémech a ke zvýšení energetické kondice na vyšší úroveň prakticky bez použití léků.

Kromě toho "Horovy hůlky" s krystaly středního zrna jsou schopny snížit riziko cévních problémů, a proto se doporučují všem, kteří mají latentní problémy související s jejich cévním systémem. Nečekejte, až vnější nebo vnitřní faktory přivedou cévní systém do bodu zlomu s vážnými následky.

Vezměte "Hórovy hůlky" do svých rukou a okamžitě pociťte, jak jemně začínají procesy uvolňující vnitřní napětí uklidňující nervový systém. Pravidelné užívání "Horových tyčí" znatelně zlepšuje stav nervového a cévního systému a výrazně snižuje riziko cévních problémů. Chopte se „Horových hůlek“ a zabraňte nenapravitelnému – to je lepší a levnější než dlouhá a nákladná medikamentózní terapie bez záruk.

Pamatujte, že „Hórovy tyče“ jsou nástrojem ztělesňujícím mnohatisíciletou zkušenost zasvěcenců starověkých civilizací. „Horovy hůlky“ jsou v podstatě kvintesencí nashromážděných zkušeností a génia starověkých kněží a mohou být neocenitelnou službou pro vás a vaše zdraví, pokud přijmete jejich rady a použijete nástroj, který byl kdysi nedílnou součástí život starověkých kněží a faraonů.

Výsledky studií ukazují, že použití aktivačních polí generovaných „Horovými hůlkami“ zkracuje dobu pooperační rekonvalescence o 50–60 %. Účinek léků aplikovaných při použití „Horových hůlek“ se zvyšuje o 100–200 %. Proto lze použití „Horových tyčí“ doporučit těm, kteří podstupují běžnou medikační terapii.

Slabá energetická pole vytvořená Hórovými hůlkami zvyšují energii buněk:
 • Schopnost buněk přijímat energii se zvyšuje o 35–40 %;
 • Produkce bílkovin se zvyšuje o 70–75 %;
 • Zlepšuje se asimilace vápníku;
 • Pojivové tkáně jsou posíleny;
 • Urychluje se hojení zlomenin kostí (obzvlášť důležité pro starší osoby);
 • Slabé proudy zlepšují prokrvení tkání;
 • Aktivita L-lymfocytů, nezbytná pro normální sebeobnovu tkání a zachování vysokého potenciálu buněčného růstu, je zvýšena o 70 %.
Proto lze použití „Horových tyčí“ doporučit těm, kteří podstupují běžnou medikační terapii.
 
obr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" s náplní ze střednězrnných krystalů křemene jsou dodávány s:
 
 
 
 • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)  
 • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami  pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
 • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
 • Certifikát pravosti;
 • Kartonové obaly;
 • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
 • Níže si můžete stáhnout úryvek z knihy "Rods of Horus" s návodem k použití :
   
 
 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
Zpět do obchodu