Neohodnoceno

Wands of Horus QUARTZ ** celá sada

Střednězrnný QUARTZ "Wands of Horus" je přechodným nástrojem mezi hůlkami s jemnozrnným a hůlkami s velkozrnnou křemennou výplní.

Skladem
Kód: 49
8 245 Kč
Kategorie: Produkty
"Wands of Horus" QUARTZ s krystaly střední velikosti zrna jsou typem hůlek určených pro osoby s relativně slabým energetickým a cévním systémem. Jejich účinek na tyto systémy – stále jemný, ale intenzivnější než u „Horových hůlek“ s jemnozrnnou krystalickou náplní – má tendenci posilovat zdraví po infarktech a mrtvicích. Navíc je to preventivní nástroj pro všechny, kteří mají latentní problémy související s jejich cévním systémem.
 
Jejich účinek na tyto systémy – stále jemný, ale intenzivnější než u „Horových hůlek“ s jemnozrnnou krystalickou náplní – má tendenci posilovat zdraví po infarktech a mrtvicích. V podstatě „Horovy hůlky“ se střednězrnnými krystaly působí jako prostředek, který pomáhá organismu k obnově sil po závažných cévních problémech a ke zvýšení energetické kondice na vyšší úroveň prakticky bez použití léků.

Kromě toho "Horovy hůlky" s krystaly středního zrna jsou schopny snížit riziko cévních problémů, a proto se doporučují všem, kteří mají latentní problémy související s jejich cévním systémem. Nečekejte, až vnější nebo vnitřní faktory přivedou cévní systém do bodu zlomu s vážnými následky.

Vezměte "Hórovy hůlky" do svých rukou a okamžitě pociťte, jak jemně začínají procesy uvolňující vnitřní napětí uklidňující nervový systém. Pravidelné užívání "Horových tyčí" znatelně zlepšuje stav nervového a cévního systému a výrazně snižuje riziko cévních problémů. Chopte se „Horových hůlek“ a zabraňte nenapravitelnému – to je lepší a levnější než dlouhá a nákladná medikamentózní terapie bez záruk.

Pamatujte, že „Hórovy tyče“ jsou nástrojem ztělesňujícím mnohatisíciletou zkušenost zasvěcenců starověkých civilizací. „Horovy hůlky“ jsou v podstatě kvintesencí nashromážděných zkušeností a génia starověkých kněží a mohou být neocenitelnou službou pro vás a vaše zdraví, pokud přijmete jejich rady a použijete nástroj, který byl kdysi nedílnou součástí život starověkých kněží a faraonů.

Výsledky studií ukazují, že použití aktivačních polí generovaných „Horovými hůlkami“ zkracuje dobu pooperační rekonvalescence o 50–60 %. Účinek léků aplikovaných při použití „Horových hůlek“ se zvyšuje o 100–200 %. Proto lze použití „Horových tyčí“ doporučit těm, kteří podstupují běžnou medikační terapii.

Slabá energetická pole vytvořená Hórovými hůlkami zvyšují energii buněk:
 • Schopnost buněk přijímat energii se zvyšuje o 35–40 %;
 • Produkce bílkovin se zvyšuje o 70–75 %;
 • Zlepšuje se asimilace vápníku;
 • Pojivové tkáně jsou posíleny;
 • Urychluje se hojení zlomenin kostí (obzvlášť důležité pro starší osoby);
 • Slabé proudy zlepšují prokrvení tkání;
 • Aktivita L-lymfocytů, nezbytná pro normální sebeobnovu tkání a zachování vysokého potenciálu buněčného růstu, je zvýšena o 70 %.
Proto lze použití „Horových tyčí“ doporučit těm, kteří podstupují běžnou medikační terapii.
 
obr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" s náplní ze střednězrnných krystalů křemene jsou dodávány s:
 
 
 
 • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)  
 • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami  pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
 • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
 • Certifikát pravosti;
 • Kartonové obaly;
 • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
 • Níže si můžete stáhnout úryvek z knihy "Rods of Horus" s návodem k použití :
   
 
 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení