Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus CRYSTAL

"Horovy hůlky" CRYSTAL mají stejné vlastnosti jako "Horovy hůlky" MONO, ale liší se tím, že mají specifičtější účinek díky heterogenní struktuře jejich krystalů.

Skladem
Kód: 51
10 950 Kč
Kategorie: Produkty

KRYSTAL "Wands of Horus" jsou speciálním typem hůlek obsahujících několik křemenných monokrystalů zvláštních proporcí. Výběr krystalů podle specifických kritérií a použití určitých kombinací řezů pro KRYSTAL "Horovy hůlky" poskytuje nástroj pro korekci problémů spojených s narušením srdečního rytmu.

Srdeční činnost je charakterizována periodickým střídáním dvou opačných stavů myokardu: napjatého (systolického) a uvolněného (diastolického). S určitým „nastavením“ těchto protikladů v rámci srdečního cyklu je spojena harmonická srdeční činnost.

Je známo, že u lidské srdeční frekvence se trvání systoly, diastoly a celkového srdečního cyklu vzájemně vztahují v poměru „zlatého řezu“.

Tato „zlatá“ frekvence se v klidu prakticky rovná srdečnímu rytmu zdravých, fyzicky aktivních organismů. „Zlatý režim“ prokrvení celého organismu (a zejména srdce samotného) je nejekonomičtější ve srovnání s jinými režimy, které odpovídají různé úrovni fyzické aktivity.

Monokrystaly křemene v KŘIŠŤÁLU "Hórovy hůlky" jsou vybírány a připravovány ve speciálním "zlatém poměru" tak, aby jejich frekvence ovlivňovala kontrakci srdečního svalu a přiváděla srdeční tep do "zlatého režimu".

V důsledku toho se režim prokrvení celého organismu (i srdce samotného) stává nejekonomičtějším a kontrakce rytmické, přičemž jsou zachovány energetické zdroje srdce. "Wands of Horus" CRYSTAL jsou proto velmi užitečné pro nápravu problémů souvisejících s arytmií.

obr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

Křišťálové "Wands of Horus" CRYSTAL jsou dodávány s:
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci 
  • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami  pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Níže si můžete stáhnout úryvek z knihy "Rods of Horus" s návodem k použití :

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
Zpět do obchodu