Neohodnoceno

Hórovy hůlky BJA ​​PHARAOH

"Horovy hůlky" BJA PHARAOH jsou typem hůlek, ve kterých se podle starověkého vzorce používá jako výplň meteoritické železo.

Skladem
Kód: 58
161 000 Kč
Kategorie: Produkty

Poznatky získané od Neferu a přenášené po staletí Horovými stoupenci o zvláštních vlastnostech meteoritického železa byly plné tajemství a „Horovy hůlky“ BJA s meteoritickým železem byly majetkem pouze velmi úzké skupiny zasvěcenců.

 

V kněžských praktikách starověkého Egypta byly "bja-hůlky" obsahující meteoritické železo předmětem zvláštní důležitosti a používané těmi, kdo vstoupili do mentální "komunikace s bohy".

V kněžských praktikách starověkého Egypta byly "bja-hůlky" obsahující meteorické železo předmětem zvláštní důležitosti a používané těmi, kdo vstoupili do mentální "komunikace s bohy".

Jinými slovy, „Horovy hůlky“ s meteoritickým železem stimulují schopnost člověka interagovat s vesmírem na informační úrovni prostřednictvím mentálních zpráv.

Mechanismus této schopnosti souvisí s vlastnostmi krystalové struktury meteoritického železa, které vznikají extrémními dopady kosmického prostředí na kov během jeho pobytu v mezihvězdném prostoru.

Struktura kovu se synchronizuje se strukturou pole vesmíru.

To je důvod, proč použití "bja"v duchovních praktikách souvisí s jeho schopností na určité úrovni propojit (synchronizovat) energetický systém člověka s energetickým systémem kosmu.

Takové úzké rezonanční spojení umožňuje účinně stimulovat jasnovidné schopnosti člověka, proto kněží používali meteoritické železo při výrobě speciálních magických nástrojů určených k navazování mentálních kontaktů se zástupci jiných světů

 

obrr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Rods of Horus" BJA jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 10 sad (párů) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 
Zpět do obchodu