Neohodnoceno

Hórovy hůlky BJA ​​PHARAOH

"Horovy hůlky" BJA PHARAOH jsou typem hůlek, ve kterých se podle starověkého vzorce používá jako výplň meteoritické železo.

Skladem
Kód: 58
161 000 Kč
Kategorie: Produkty

Poznatky získané od Neferu a přenášené po staletí Horovými stoupenci o zvláštních vlastnostech meteoritického železa byly plné tajemství a „Horovy hůlky“ BJA s meteoritickým železem byly majetkem pouze velmi úzké skupiny zasvěcenců.

 

V kněžských praktikách starověkého Egypta byly "bja-hůlky" obsahující meteoritické železo předmětem zvláštní důležitosti a používané těmi, kdo vstoupili do mentální "komunikace s bohy".

V kněžských praktikách starověkého Egypta byly "bja-hůlky" obsahující meteorické železo předmětem zvláštní důležitosti a používané těmi, kdo vstoupili do mentální "komunikace s bohy".

Jinými slovy, „Horovy hůlky“ s meteoritickým železem stimulují schopnost člověka interagovat s vesmírem na informační úrovni prostřednictvím mentálních zpráv.

Mechanismus této schopnosti souvisí s vlastnostmi krystalové struktury meteoritického železa, které vznikají extrémními dopady kosmického prostředí na kov během jeho pobytu v mezihvězdném prostoru.

Struktura kovu se synchronizuje se strukturou pole vesmíru.

To je důvod, proč použití "bja"v duchovních praktikách souvisí s jeho schopností na určité úrovni propojit (synchronizovat) energetický systém člověka s energetickým systémem kosmu.

Takové úzké rezonanční spojení umožňuje účinně stimulovat jasnovidné schopnosti člověka, proto kněží používali meteoritické železo při výrobě speciálních magických nástrojů určených k navazování mentálních kontaktů se zástupci jiných světů

 

obrr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Rods of Horus" BJA jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 10 sad (párů) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení