Neohodnoceno

Vložky BA-KA

Biostimulační vložky s měděnými a zinkovými vložkami – Kůže, ruční práce. Výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany uveďte svou preferenci do pole poznámky v objednávkovém formuláři.

Skladem
Kód: 90
782 Kč
Kategorie: Produkty

Projekce čakry schopné léčit celý organismus se nachází na ploskách nohou.

V podstatě se jedná o energetické centrum, kde jsou:

- první čakra s projekcí v prostatě a urogenitálním systému, dále

- druhá čakra s projekcí v nadledvinkách, která hraje hlavní roli v sexuální sféře a

- třetí čakra se svým výběžkem ve slinivce břišní, která řídí metabolismus celého organismu.

Toto energetické centrum má pro lidské zdraví takový význam, že nachází svůj detailní odraz v památkách mnoha civilizací.

 

Není náhodou, že lidské noze byla věnována zvláštní pozornost v lékařských pojednáních starověku.

Lidské chodidlo a energetické projekce všech vnitřních orgánů na jeho chodidle jsou ovládacím panelem organismu.

 

BIOSTIMULAČNÍ VLOŽKY "BA-KA"
 
 
Biostimulační vložky "BA-KA" stimulující energetická centra na ploskách nohou nemají ve světě obdoby a jsou jedinečným prostředkem aktivujícím přirozené léčebné mechanismy organismu, které poskytuje samotná přirozenost člověka.
Použitím vložek "BA-KA" se vytváří potenciální rozdíl mezi pravou a levou stranou těla, harmonizuje tok energie "Jin-Jang" v organismu aktivující energetický systém člověka. To poskytuje základ pro léčebné mechanismy poskytované samotnou lidskou přirozeností.

Všechny procesy probíhající v organismu jsou přitom řízeny a řízeny samotným organismem, neboť pouze organismus je schopen určit, co je potřeba k nápravě poruch, které v něm vznikly.

Používání vložek "BA-KA" aktivuje energetický systém člověka a zvyšuje jeho energetickou účinnost, zvyšuje energetickou náročnost organismu i imunitu, zlepšuje stav cévního systému a ustupuje mnoha neduhům.
 
INDIKACE
 


Vložky "BA-KA" stimulují a aktivují hluboké přirozené léčebné mechanismy, jemně ovlivňují organismus a energetický systém člověka.

Vložky "BA-KA" jsou jedinečným a účinným prostředkem pro muže i ženy zlepšující:

- účinnost a
- celkový tón.

Kromě toho jsou vložky "BA-KA" účinné pro:

- korekci a obnovu bioenergetických rytmů;
- Posílení imunitního systému;
- Celková aktivace krevního oběhu;
- Zlepšení lymfatického toku;
- Uvolnění svalového napětí v nohou;
- zvýšení sexuální aktivity;
- Léčba sexuální dysfunkce (v důsledku poruch krevního oběhu);
- Stimulace nadledvinek;
- Léčba bolesti a otoku vyhřezlé ploténky ( společně s měděnými náplastmi );
- Léčba bolesti a odstraňování ložisek při osteochondróze;
- Normalizace krevního tlaku;
- Urychlení obnovy kostní tkáně při zlomeninách;
- Odstranění plísňových infekcí nohou.

Vložky "BA-KA" jsou nepostradatelné pro prevenci a léčbu:

- Onemocnění nohou,
- Onemocnění urogenitálního systému,
- Problémů páteře v důsledku úrazů, přetažení nebo poruch krevního oběhu, stejně jako prostředek k normalizaci krevního tlaku.

Tento typ vložek se doporučuje pro prevenci a zmírnění:

- Osteochondrózy;
- Skřípnuté nervy;
- Intervertebrální kýla;
- Artritida, polyartritida a artróza;
- Problémy spojené s křečovými žilami;
- prostatitida;
- sexuální dysfunkce;
- dysfunkce vaječníků;
- Špatná cirkulace;
- Únava a nízká energie;
- Nestabilní arteriální a intrakraniální tlak (ICP).

 

PRINCIP PROVOZU
 


Princip fungování vložek "BA-KA" je založen na prastaré teorii, že poruchy v organismu vznikají v důsledku nerovnováhy energetických toků "Jin-Jang", které tvoří energetický systém člověka.

Kromě východní tradice se ve staroegyptských textech uvádí, že „BA-KA“ – které samy ztělesňují všechny kvality „Jin-Jang“ – jsou dva protiproudy času, jejichž harmonická interakce ovlivňuje rychlost vnitřního biologického času. jakýkoli organismus.

Pomocí vložek "BA-KA" vytvořený potenciálový rozdíl je účinný při:

- vyrovnání elektrického potenciálu mezi pravou a levou částí těla,

- normalizaci pH krve, zlepšení její tekutosti,Účinek vložek se projevuje v celkovém zvýšení energetické hladiny organismu a také v aktivaci prokrvení páteře, vaječníků a prostaty, úzce související s projekcí chodidel prvního energetického centra.

Zásadní je, že výsledný potenciálový rozdíl mezi vložkami (galvanický efekt) je přirozeného původu, spojený s biorytmy organismu. Tento přístup je plně v souladu s prastarým principem potřeby orientace na mechanismy, které poskytuje samotná přirozenost lidské bytosti.

Systematické používání vložek "BA-KA" normalizuje orgánové odchylky související s narušeným nebo narušeným krevním oběhem.

 

 

PROVOZNÍ MECHANISMUS
 


Operační mechanismus vložek "BA-KA" je založen na vyrovnávání energetických a elektrických potenciálů těla a stimulaci energetických kanálů orgánů, které mají výběžek na ploskách nohou.

Je známo, že pravá strana lidského těla je nabitá kladně, zatímco levá strana je záporná. Měď a zinek tvoří galvanický pár. Jakmile se vložky "BA-KA" dotknou plosek nohou, vznikne mezi nimi potenciální rozdíl 0,8-1 voltu, někdy i vyšší.

Slabá energetická pole generovaná vložkami zvyšuje energii buněk. V každé tělesné buňce neustále probíhá adenosintrifosfátsyntáza (ATP syntáza). Pomocí vložek generovaných polí jsou schopna několikanásobně zvýšit hladinu energie uvolněné během ATP-syntázy. Uživatelé vložek proto neustále zaznamenávají citelný nárůst energetické hladiny a celkového tonusu organismu.

Současně se zvyšuje schopnost buněk přijímat (akumulovat) energii o 35-40 %, produkce bílkovin se zvyšuje o 70-75 % a zlepšuje se vstřebávání vápníku, což je zvláště důležité při osteoporóze.

Pojivová tkáň se napíná, zlomeniny se hojí rychleji, což je důležité zejména pro starší lidi, a slabé proudy zlepšují prokrvení tkáně.

Studie odhalily, že kovy tvořící funkční prvky vložek při interakci s lidským biopolem vytvářejí pole, která aktivují obranné funkce organismu (galvanoterapie).

Při kontaktu s ploskami chodidel stimulují vložky (elektrody) vlivem lidského biopole elektromagnetickou složku (energetický obal) obklopující lidské tělo prostřednictvím výběžků příslušných energetických center a nervových zakončení na chodidlech. chodidlo.
 
Na fyzické úrovni dochází ke stimulaci těch orgánů, jejichž nervová zakončení mají projekci na ploskách nohou.
 
 
Tato stimulace aktivuje krevní oběh prostaty u mužů a vaječníků u žen, které jsou projekcí prvního energetického centra, které má energetickou projekci na ploskách nohou. Aktivuje se prokrvení páteře a upravují se poruchy krevního oběhu.

To je zvláště účinné při osteochondróze, lumbagu a ke snížení nebo odstranění bolesti v důsledku svalového napětí, výhřezu plotének a poranění páteře.

Vložky "BA-KA" jsou účinným prostředkem prevence a léčby prostatitidy, dysfunkce vaječníků a některých forem impotence způsobené poruchami krevního oběhu.

Lidský organismus je soběstačný a schopný produkovat všechny hormony a látky nezbytné pro jeho životně důležitou funkci. Přidávání léků, i když je to naléhavě nutné, zasahuje do přirozených mechanismů organismu a nepříznivě ovlivňuje imunitní systém.

Moderní medikamentózní léčba je založena na užívání látek, které způsobují opačné příznaky, než jaké vznikají při nemoci. Když se například nachladíme, zvýší se nám tělesná teplota, takže užíváme léky, které ji snižují. Ve skutečnosti však k léčebnému účinku nedochází přímým ovlivněním onemocnění podávaným lékem. Aktivace obranných mechanismů, které mobilizují vnitřní síly organismu k boji s nemocí, je obranná reakce imunitního systému na zavedený chemický přípravek.

Endokrinní systém, který chrání organismus před vlivy jakýchkoli škodlivých faktorů, uvolňuje do krve hormony, které potlačují negativní procesy. Zde léčebný efekt nenastává účinkem léku, ale jako výsledek obranné reakce imunitního systému. Léčba tohoto druhu je pro organismus nepřirozená a nevyhnutelně vede k vyčerpání imunitního systému a imunitní nedostatečnosti.

Správná léčba by neměla imunitní systém vyčerpat, ale naopak posílit, zvýšit energetickou hladinu organismu, přirozeně zlepšit stav nervového a endokrinního systému prostřednictvím mechanismů, které poskytuje samotná lidská přirozenost.

Vložky "BA-KA" jsou takovým prostředkem odstraňujícím příčinu onemocnění, v důsledku čehož onemocnění ustupuje.
 
NÁVOD K POUŽITÍ
 


Vložky "BA-KA" jsou určeny pro každodenní použití pro muže i ženy.

Vložky lze používat ve dne i v noci bez omezení.

Vložky by se měly nosit těsně přiléhající k chodidlům nohou, strana s otvory směřující nahoru. Vložky "BA-KA" lze vložit do jakéhokoli typu pohodlné obuvi.

Vložky lze nosit i na noc v bavlněných nebo vlněných ponožkách. Použití vložek není časově omezeno.

Vložky "BA-KA" jsou účinným prostředkem proti negativním vlivům každodenních slunečních a magnetických bouří na stav krve a cévního systému.

Pro hloubkový léčebný účinek by měly být vložky "BA-KA" nošeny stále, na principu "čím více, tím lépe".

Vložky jsou nepratelné.
Zpět do obchodu