Produkty

Cena

560161000
1560161000
plejádská pyramida
Tip
od 4 900 Kč

Titanová pyramida jako multidimenzionální zářič pro osobní i pracovní využití

Kód: 46/6X7
WoH Pair Q1 2
7 374 Kč

"Wands of Horus" QUARTZ s náplní z jemnozrnných krystalů křemene jsou nenahraditelné pro lidi, kteří prodělali mrtvici, infarkt nebo jiný vážný cévní problém.

Kód: 48
Wands of Horus QUARTZ ** celá sada
8 245 Kč

Střednězrnný QUARTZ "Wands of Horus" je přechodným nástrojem mezi hůlkami s jemnozrnným a hůlkami s velkozrnnou křemennou výplní.

Kód: 49
Wands of Horus QUARTZ *** kompletní sada
8 915 Kč

Velkozrnné QUARTZ "Wands of Horus" jsou unikátním preventivním nástrojem určeným pro lidi s intenzivním životním stylem doprovázeným stresy a velkou pracovní zátěží.

Kód: 50
Kompletní sada Wands of Horus CRYSTAL
10 950 Kč

"Horovy hůlky" CRYSTAL mají stejné vlastnosti jako "Horovy hůlky" MONO, ale liší se tím, že mají specifičtější účinek díky heterogenní struktuře jejich krystalů.

Kód: 51
Kompletní sada Wands of Horus MONO
10 725 Kč

Nástrojem určeným pro kněžské léčitele byly "Horovy hůlky" MONO obsahující monokrystaly křemene. Energetický „kokon“ vytvořený tímto typem hůlek působí na organismus na jedné straně stimulačně a harmonizačně, na straně druhé je nositelem a spouštěčem mentálních programů (obrazů) objevujících se ve vědomí léčitele.

Kód: 52
Kompletní sada Wands of Horus MONO-6
17 652 Kč

Kněží s dobře vyvinutým a dobře připraveným energetickým systémem používali "Wands of Horus" MONO s krystaly broušenými speciálním způsobem, který zlepšil určité vlastnosti hůlek. Na základě strukturních vlastností křemene, vody i energetických polí Země použili pro efektivní synchronizaci svého energetického systému se systémem Země "Hórovy hůlky" MONO s šestifasetovými krystaly uvnitř.

Kód: 53
Kompletní sada Wands of Horus MONO-9
22 121 Kč

Ke stimulaci a synchronizaci jejich energetického systému s energetickými toky devíti úrovní energetického systému Vesmíru transformovaných zemským jádrem kněží použili „Hórovy hůlky“ obsahující krystaly devíti hran.

Kód: 54
Mono12 (1)
27 260 Kč

"Horovy hůlky" MONO s dvanácti fazetovými krystalovými jádry umožňují synchronizaci energetického systému uživatele s energetickými systémy Sluneční soustavy a Vesmíru.

Kód: 55
Kompletní sada Wands of Horus KONT
12 715 Kč

"Hórovy hůlky" KONT s uhlím a feromagnetickou náplní synchronizují energetický systém uživatele s energetickým tokem zemského jádra.

 

Kód: 56
BJA 2
39 990 Kč

"Horovy hůlky" BJA jsou v souladu se starověkým vzorcem naplněny původním (přirozeně čistým, nekombinovaným) železem, které staří Egypťané nazývali "bja" . V kněžských praktikách a duchovních tradicích Egypta zaujímalo „bja“ zvláštní místo.

Kód: 57
BJA 2
161 000 Kč

"Horovy hůlky" BJA PHARAOH jsou typem hůlek, ve kterých se podle starověkého vzorce používá jako výplň meteoritické železo.

Kód: 58
Nahoru
Další produkty
20 položek celkem
Zpět do obchodu