Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus MONO-6

Kněží s dobře vyvinutým a dobře připraveným energetickým systémem používali "Wands of Horus" MONO s krystaly broušenými speciálním způsobem, který zlepšil určité vlastnosti hůlek. Na základě strukturních vlastností křemene, vody i energetických polí Země použili pro efektivní synchronizaci svého energetického systému se systémem Země "Hórovy hůlky" MONO s šestifasetovými krystaly uvnitř.

Skladem
Kód: 53
17 652 Kč
Kategorie: Produkty

Na základě strukturních vlastností křemene, vody i energetických polí Země použili pro efektivní synchronizaci svého energetického systému se systémem Země "Hórovy hůlky" MONO s šestifasetovými krystaly uvnitř.

Tato volba nebyla náhodná a souvisí s řadou fenomenálních vlastností energetických polí Země a charakteristických i pro ostatní planety Sluneční soustavy.

Podívejte se na fascinující snímky pořízené americkým vesmírným vozidlem, které provádí fotografický průzkum severního pólu Jupiteru a Saturnu.

Tato fotografie zaznamenala velmi výrazný šestiúhelníkový útvar (tmavnutí) nesmírné velikosti, který nepochybně souvisí s magnetickým a energetickým polem jader planet.

obr3

 

Energie a magnetické pole Země vykazují stejné vlastnosti. Víme, že železo tvořící zemské jádro má teplotu blízkou bodu tání a pod obrovským tlakem je hustě „sbaleno“ do krystalických šestiúhelníků, odtud rezonance s hexagonální (šestifasetovou) strukturou křemene .

Není náhodou, že když voda dosáhne svého bodu varu, objeví se na jejím povrchu šestiúhelníkové vybouleniny. To jsou charakteristiky energetických polí Země.

S ohledem na strukturální charakteristiky křemene, vody a energetických polí Země, aby účinně synchronizovali lidský energetický systém se systémem Země, starověcí lidé používali hůlky obsahující šestihranné krystaly.

"Wands of Horus" MONO-6 s šestihrannými krystaly uvnitř jsou určeny pro lidi s intenzivním životním stylem doprovázeným stresy a velkou pracovní zátěží.

Stejně jako "Wands of Horus" QUARTZ má tento typ hůlek výrazný tonizující účinek na energetický, cévní, nervový, endokrinní a imunitní systém, zlepšuje jejich stav, zvyšuje celkový tonus organismu a zvyšuje výkonnost. Je důležité zdůraznit, že „Horovy hůlky“ jsou nejstarším a nejúčinnějším prostředkem prevence rakoviny a posílení imunitního systému.

Jakýkoli typ "Horových hůlek" s křemennou náplní normalizuje krevní tlak při hypotenzi i při nechronických formách hypertenze a vrací jej na normální úroveň, kterou si organismus sám určí.
"Wands of Horus" MONO a MONO-6 s velkými křemennými krystaly jsou velmi účinné v:
 
 • zmírnění nervového napětí;
 • zmírnění stresu a symptomů souvisejících se stresem;
 • zmírnění záchvatů bronchiálního astmatu (nervového charakteru);
 • obnovení správného spánkového režimu;
 • obnovení biorytmů organismu narušených zejména častým střídáním časových pásem (piloti, sportovci, turisté, řidiči nákladních aut na dálku apod.), kdy desynchronizace tělesných hodin způsobuje malátnost a bolesti hlavy;
 • zmírnění bolestí srdce;
 • zmírnění dušnosti a bušení srdce při námaze při ischemické chorobě srdeční;
 • prevence rakoviny.

br

 

Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" MONO-6 jsou dodávány s:

 • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
 • 4 měděné záplaty (velké) ;
 • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
 • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
 • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
 • Certifikát pravosti;
 • Kartonové obaly;
 • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
 • Níže si můžete stáhnout úryvek z knihy "Rods of Horus" s návodem k použití :

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení