Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus MONO-6

Kněží s dobře vyvinutým a dobře připraveným energetickým systémem používali "Wands of Horus" MONO s krystaly broušenými speciálním způsobem, který zlepšil určité vlastnosti hůlek. Na základě strukturních vlastností křemene, vody i energetických polí Země použili pro efektivní synchronizaci svého energetického systému se systémem Země "Hórovy hůlky" MONO s šestifasetovými krystaly uvnitř.

Skladem
Kód: 53
17 652 Kč
Kategorie: Produkty

Na základě strukturních vlastností křemene, vody i energetických polí Země použili pro efektivní synchronizaci svého energetického systému se systémem Země "Hórovy hůlky" MONO s šestifasetovými krystaly uvnitř.

Tato volba nebyla náhodná a souvisí s řadou fenomenálních vlastností energetických polí Země a charakteristických i pro ostatní planety Sluneční soustavy.

Podívejte se na fascinující snímky pořízené americkým vesmírným vozidlem, které provádí fotografický průzkum severního pólu Jupiteru a Saturnu.

Tato fotografie zaznamenala velmi výrazný šestiúhelníkový útvar (tmavnutí) nesmírné velikosti, který nepochybně souvisí s magnetickým a energetickým polem jader planet.

obr3

 

Energie a magnetické pole Země vykazují stejné vlastnosti. Víme, že železo tvořící zemské jádro má teplotu blízkou bodu tání a pod obrovským tlakem je hustě „sbaleno“ do krystalických šestiúhelníků, odtud rezonance s hexagonální (šestifasetovou) strukturou křemene .

Není náhodou, že když voda dosáhne svého bodu varu, objeví se na jejím povrchu šestiúhelníkové vybouleniny. To jsou charakteristiky energetických polí Země.

S ohledem na strukturální charakteristiky křemene, vody a energetických polí Země, aby účinně synchronizovali lidský energetický systém se systémem Země, starověcí lidé používali hůlky obsahující šestihranné krystaly.

"Wands of Horus" MONO-6 s šestihrannými krystaly uvnitř jsou určeny pro lidi s intenzivním životním stylem doprovázeným stresy a velkou pracovní zátěží.

Stejně jako "Wands of Horus" QUARTZ má tento typ hůlek výrazný tonizující účinek na energetický, cévní, nervový, endokrinní a imunitní systém, zlepšuje jejich stav, zvyšuje celkový tonus organismu a zvyšuje výkonnost. Je důležité zdůraznit, že „Horovy hůlky“ jsou nejstarším a nejúčinnějším prostředkem prevence rakoviny a posílení imunitního systému.

Jakýkoli typ "Horových hůlek" s křemennou náplní normalizuje krevní tlak při hypotenzi i při nechronických formách hypertenze a vrací jej na normální úroveň, kterou si organismus sám určí.
"Wands of Horus" MONO a MONO-6 s velkými křemennými krystaly jsou velmi účinné v:
 
 • zmírnění nervového napětí;
 • zmírnění stresu a symptomů souvisejících se stresem;
 • zmírnění záchvatů bronchiálního astmatu (nervového charakteru);
 • obnovení správného spánkového režimu;
 • obnovení biorytmů organismu narušených zejména častým střídáním časových pásem (piloti, sportovci, turisté, řidiči nákladních aut na dálku apod.), kdy desynchronizace tělesných hodin způsobuje malátnost a bolesti hlavy;
 • zmírnění bolestí srdce;
 • zmírnění dušnosti a bušení srdce při námaze při ischemické chorobě srdeční;
 • prevence rakoviny.

br

 

Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" MONO-6 jsou dodávány s:

 • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
 • 4 měděné záplaty (velké) ;
 • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
 • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
 • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
 • Certifikát pravosti;
 • Kartonové obaly;
 • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
 • Níže si můžete stáhnout úryvek z knihy "Rods of Horus" s návodem k použití :

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
Zpět do obchodu