Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus KONT

"Hórovy hůlky" KONT s uhlím a feromagnetickou náplní synchronizují energetický systém uživatele s energetickým tokem zemského jádra.

 

Skladem
Kód: 56
12 715 Kč
Kategorie: Produkty

Synchronizace energetických schránek a energetických kanálů je prováděna při nízké frekvenci, a tak "Horovy hůlky" KONT mají pozitivní, obnovující účinek na srdeční rytmus.

Při použití v noci, mezi 23:00 a 4:00, působí "Horovy hůlky" KONT na nervový systém přispívající k aktivaci procesů regenerace a obnovy buněk a tím k omlazení organismu .

"Horovy hůlky" KONT jsou prospěšné pro osoby s vysokým krevním tlakem a také jako prostředek ke zlepšení spánku a rychlému zotavení po stresu.

Jakýkoli typ "Horových hůlek" účinně obnovuje nervový systém, ale "Horovy hůlky" KONT mají výraznější impulsní účinek, který dokáže uvést existující problém do pohybu, což je důležité v kritických situacích.

"Horovy hůlky" KONT účinně zpomalují autoimunitní procesy a doporučují se těm, kteří onemocněli rakovinou.

magnetické nástavce poskytují silnou stimulaci imunitnímu systému a mají silný protinádorový účinek.

Použití "Wands of Horus" KONT s magnetickými nástavci se také doporučuje zdravým lidem na několik dní v měsíci, protože tento typ hůlek je zvláště vhodný k prevenci sklerózy, benigních a maligních nádorů a také k léčbě závažných forem artritidy. , artróza a polyartritida.

obr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" KONT jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • 2 magnetické nášivky
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami  pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 
Zpět do obchodu