Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus KONT

"Hórovy hůlky" KONT s uhlím a feromagnetickou náplní synchronizují energetický systém uživatele s energetickým tokem zemského jádra.

 

Skladem
Kód: 56
12 715 Kč
Kategorie: Produkty

Synchronizace energetických schránek a energetických kanálů je prováděna při nízké frekvenci, a tak "Horovy hůlky" KONT mají pozitivní, obnovující účinek na srdeční rytmus.

Při použití v noci, mezi 23:00 a 4:00, působí "Horovy hůlky" KONT na nervový systém přispívající k aktivaci procesů regenerace a obnovy buněk a tím k omlazení organismu .

"Horovy hůlky" KONT jsou prospěšné pro osoby s vysokým krevním tlakem a také jako prostředek ke zlepšení spánku a rychlému zotavení po stresu.

Jakýkoli typ "Horových hůlek" účinně obnovuje nervový systém, ale "Horovy hůlky" KONT mají výraznější impulsní účinek, který dokáže uvést existující problém do pohybu, což je důležité v kritických situacích.

"Horovy hůlky" KONT účinně zpomalují autoimunitní procesy a doporučují se těm, kteří onemocněli rakovinou.

magnetické nástavce poskytují silnou stimulaci imunitnímu systému a mají silný protinádorový účinek.

Použití "Wands of Horus" KONT s magnetickými nástavci se také doporučuje zdravým lidem na několik dní v měsíci, protože tento typ hůlek je zvláště vhodný k prevenci sklerózy, benigních a maligních nádorů a také k léčbě závažných forem artritidy. , artróza a polyartritida.

obr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Horovy hůlky" KONT jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • 2 magnetické nášivky
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 3 sady (páry) vložek s měděno-zinkovými vložkami  pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení