Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus BJA

"Horovy hůlky" BJA jsou v souladu se starověkým vzorcem naplněny původním (přirozeně čistým, nekombinovaným) železem, které staří Egypťané nazývali "bja" . V kněžských praktikách a duchovních tradicích Egypta zaujímalo „bja“ zvláštní místo.

Skladem
Kód: 57
39 990 Kč
Kategorie: Produkty

Soudě podle textů získali kněží své znalosti o vlastnostech "bja" v hlubokém starověku od Neferu. Použití přírodního železa bylo dáno jeho zvláštním vlivem na lidský organismus a energetický systém.

Použití přírodního železa bylo dáno jeho zvláštním vlivem na lidský organismus a energetický systém.

Především díky své schopnosti synchronizovat energetický systém člověka se systémem Země.

Přenos energií jádra do lidského organismu se uskutečňuje prostřednictvím rezonance mezi železným jádrem planety a strukturou přírodního železa. Takové úzké rezonanční spojení umožňuje „nalévat“ energii do člověka, otevírat schopnosti jasnovidectví a jasnoslyšení.

Právě z toho důvodu kněží používali přírodní železo k výrobě speciálních magických nástrojů. Takto je tato vlastnost popsána v jednom z textů pyramidy:

"Udeřím za tebe do tvých úst Adze z Upuatu (průvodce do onoho světa); Otevírám ti ústa Adze z Bja, který otevírá ústa bohů..... " [Texty pyramid, 13].

Slovo „bja“ se často vyskytuje v textech pyramid.

Praktické experimenty s "Wands of Horus" s nativními železnými jádry odhalily řadu jejich úžasných vlastností.

Za prvé: "Wands of Horus" BJA s nativní železnou výplní zvyšují citlivost a psychické schopnosti člověka!

To naznačuje, že krystalová struktura přirozeně vytvořeného přírodního železa je zdrojem zvláštní energie, otevírá latentní schopnosti člověka a stimuluje jeho imunitní a energetický systém.

Pravidelné používání "Wands of Horus" BJA ukazuje zvýšení smyslové a psychické citlivosti od 14 do 25% potenciálu konkrétního uživatele!

Za druhé: systematické používání „Wands of Horus“ s „bja“ zvyšuje odolnost organismu vůči negativním účinkům slunečních a magnetických bouří!

Dochází také ke zvýšení antivirové aktivity organismu, což svědčí o větší imunitní odolnosti !

To vše přímo naznačuje, že „bja“ obnovuje interakci mezi lidským imunitním systémem a „zdrojem života“, kterým jsou pro člověka energetické a imunitní systémy Země.

Svým silným, a přesto jemným účinkem "Horovy hůlky" BJA poskytují energetickému systému tok velmi zvláštní energie, bez níž jsou vážné výsledky v sebezdokonalování, harmonický a hlavně bezpečný rozvoj jasnozřivosti a jemné citlivosti prostě nemožné. !

Proto byl ve starověku "bja"

 považován za posvátný kov bohů.

obrr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Wands of Horus" BJA jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • 2 magnetické nášivky
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 5 sad (párů) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 
Zpět do obchodu