Neohodnoceno

Kompletní sada Wands of Horus BJA

"Horovy hůlky" BJA jsou v souladu se starověkým vzorcem naplněny původním (přirozeně čistým, nekombinovaným) železem, které staří Egypťané nazývali "bja" . V kněžských praktikách a duchovních tradicích Egypta zaujímalo „bja“ zvláštní místo.

Skladem
Kód: 57
39 990 Kč
Kategorie: Produkty

Soudě podle textů získali kněží své znalosti o vlastnostech "bja" v hlubokém starověku od Neferu. Použití přírodního železa bylo dáno jeho zvláštním vlivem na lidský organismus a energetický systém.

Použití přírodního železa bylo dáno jeho zvláštním vlivem na lidský organismus a energetický systém.

Především díky své schopnosti synchronizovat energetický systém člověka se systémem Země.

Přenos energií jádra do lidského organismu se uskutečňuje prostřednictvím rezonance mezi železným jádrem planety a strukturou přírodního železa. Takové úzké rezonanční spojení umožňuje „nalévat“ energii do člověka, otevírat schopnosti jasnovidectví a jasnoslyšení.

Právě z toho důvodu kněží používali přírodní železo k výrobě speciálních magických nástrojů. Takto je tato vlastnost popsána v jednom z textů pyramidy:

"Udeřím za tebe do tvých úst Adze z Upuatu (průvodce do onoho světa); Otevírám ti ústa Adze z Bja, který otevírá ústa bohů..... " [Texty pyramid, 13].

Slovo „bja“ se často vyskytuje v textech pyramid.

Praktické experimenty s "Wands of Horus" s nativními železnými jádry odhalily řadu jejich úžasných vlastností.

Za prvé: "Wands of Horus" BJA s nativní železnou výplní zvyšují citlivost a psychické schopnosti člověka!

To naznačuje, že krystalová struktura přirozeně vytvořeného přírodního železa je zdrojem zvláštní energie, otevírá latentní schopnosti člověka a stimuluje jeho imunitní a energetický systém.

Pravidelné používání "Wands of Horus" BJA ukazuje zvýšení smyslové a psychické citlivosti od 14 do 25% potenciálu konkrétního uživatele!

Za druhé: systematické používání „Wands of Horus“ s „bja“ zvyšuje odolnost organismu vůči negativním účinkům slunečních a magnetických bouří!

Dochází také ke zvýšení antivirové aktivity organismu, což svědčí o větší imunitní odolnosti !

To vše přímo naznačuje, že „bja“ obnovuje interakci mezi lidským imunitním systémem a „zdrojem života“, kterým jsou pro člověka energetické a imunitní systémy Země.

Svým silným, a přesto jemným účinkem "Horovy hůlky" BJA poskytují energetickému systému tok velmi zvláštní energie, bez níž jsou vážné výsledky v sebezdokonalování, harmonický a hlavně bezpečný rozvoj jasnozřivosti a jemné citlivosti prostě nemožné. !

Proto byl ve starověku "bja"

 považován za posvátný kov bohů.

obrr
 
Všechny druhy „Horových hůlek“ a také materiály, ze kterých jsou vyrobeny měděné a magnetické nášivky, stejně jako vložky s měděno-zinkovými vložkami, procházejí 12denními cykly expozice ve velké pyramidě postavené speciálně pro účel.

To dává "Horovým hůlkám" speciální vlastnosti a umožňuje jim rychle a hluboce se naladit na lidský organismus.

"Wands of Horus" BJA jsou dodávány s:
 
  • 20 malých měděných záplat (s mikrootvory)
  • 4 měděné záplaty (velké) ;
  • 2 magnetické nášivky
  • Speciální popruhy pro upevnění hůlek na ruce v noci
  • 5 sad (párů) vložek s měděno-zinkovými vložkami pro stimulaci první čakry, páteře, prostaty (u mužů), vaječníků (u žen) a nadledvinek;
  • Speciální ručně vyráběné kožené pouzdro na hůlky s egyptskými symboly (výběr z pravé kůže nebo vhodné pro vegany, uveďte prosím v objednávkovém formuláři);
  • Certifikát pravosti;
  • Kartonové obaly;
  • Cleaning Kit – Sada sestávající ze speciální čisticí pasty a hadříku z mikrovlákna pro jemné čištění hůlek;
  • Úryvek z knihy "Horovy hůlky" s návodem k použití si můžete stáhnout níže:

 

 
 
Všechny typy "Horových hůlek", stejně jako ochranné známky "Horovy hůlky" a ruské "Жезлы Гора", pyramidy a vložky s měděno-zinkovými vložkami jsou chráněny patenty Ruské federace a mají všechny potřebné certifikáty.
 
 
certifikaty
 
Hygienické atesty pro "Rods of Horus" a vložky s měděnými a zinkovými vložkami
 
atesty
 
 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení